Stomatologia estetyczna

Potęgi pięknego uśmiechu nie można nigdy lekceważyć. Uśmiech mówi o Państwu wiele i reprezentuje pewność, zdrowie i piękno. Jeśli jesteście Państwo niezadowoleni ze swojego uśmiechu, to jest wiele zabiegów umożliwiających poprawę zdrowia i wyglądu uzębienia. Wiele ludzi jest nieświadomych i zaskoczonych jak radykalnie możemy zmienić obraz zębów, uśmiechu oraz wygląd twarzy przy pomocy stomatologii kosmetycznej. Zabiegi stomatologii kosmetycznej powstały po to, by stworzyć Państwu uśmiech, o jakim zawsze marzyliście.

Termin stomatologia kosmetyczna zawiera kilka technik dentystycznych takich jak:

  • naprawa uśmiechu
  • licówki porcelanowe / Lumineers
  • korony i mosty porcelanowe
  • wypełnienia ceramiczne
  • wybielanie zębów

Piękny zdrowy uśmiech jest dostępny dla wszyskich ludzi. Najnowsze osiągnięcia stomatologii kosmetycznej pozwalają stworzyć praktycznie każdy nowy uśmiech. Podczas tylko jednego spotkania z nami Państwa uśmiech może wyglądać lepiej.

Implamed, współpracując z Państwem jest w stanie osiągnąć i utrzymać piękny, zdrowy uśmiech na całe życie. Przykładamy szczególną uwagę do technik stomatologii kosmetycznej i zapewniamy, że nasze zabiegi są na najwyższym poziomie. Nasz przyjazny i doświadczony Zespół z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji.