Wiedza | Doświadczenie | Troska

Ceny implantów i zabiegów stomatologicznych w Łodzi

W Klinice Implamed bardzo zależy nam, aby wykonywane przez nas usługi implantologiczne i stomatologiczne były dostępne dla jak najszerszej grupy pacjentów. Dlatego starannie kalkulujemy ceny uwzględniając koszt personelu, nowoczesnej aparatury medycznej i materiałów. Dla osób dla których koszt zabiegu przewyższa ich aktualne możliwości mamy przygotowaną ofertę płatności odroczonej i ratalną.

Implanty

Zabiegi chirurgiczne

Protetyka

Endodoncja

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia estetyczna i inne

Nie stosujemy zbędnych metod terapeutycznych, zawsze szanujemy Państwa potrzeby i życzenia. Jeśli jesteś nowym Pacjentem, zostaniesz ciepło przyjęty w naszej placówce. Czekamy na Państwa kontakt w przyszłości.

Zadbaj o uśmiech teraz.
Zapłać później

Marzy ci się szeroki, piękny uśmiech już teraz, ale koszt zabiegu przewyższa twoje możliwości? Choć staramy się, aby nasze ceny były uczciwie kalkulowane, zdajemy sobie sprawę, że wiele usług nowoczesnej implantologii stomatologicznej sporo kosztuje.

Dzięki współpracy z MediPay, dla naszych pacjentów mamy ofertę płatności ratalnych. Możesz wykonać zabieg już teraz, ale zapłacisz za niego za 30 dni lub koszt rozłożysz na kilka wygodnych rat. MediPay to nowy system płatności, w ramach którego wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie ratalnym, bez angażowania karty i gotówki oraz spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach. Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty.

Jak działa MediPay? Przyjdź do naszej kliniki na wybrany zabieg i powiedz, że chcesz zapłacić później przelewem w ciągu 30 dni lub w 3, 4, 8 lub 12 płatnościach miesięcznych. Nasz konsultant będzie potrzebowała od Ciebie tylko dowodu osobistego oraz numeru telefonu komórkowego.
Po wprowadzeniu wymaganych informacji, już w niespełna 50 sekund dostaniesz SMS-a potwierdzającego wybrany sposób spłaty, termin i kwotę. Zatwierdź go. W kolejnym SMS-ie otrzymasz numer rachunku do spłaty za wizytę.