Dlaczego my?

Implamed jest gabinetem stomatologicznym działającym od 1997 roku, unowocześnionym w 2010 roku zgodnie z nowoczesnymi technologiami.

Państwa zdrowie jest naszym priorytetem. Lekarze kliniki posiadają obszerną wiedzę i praktykę, by zapewnić najwyższy poziom metod leczenia. Troszczymy się o każdego pacjenta indywidualnie, wizyty są dostosowane i ustalane wedle Państwa możliwości czasowych oraz potrzeb. Nie stosujemy zbędnych metod terapeutycznych, zawsze szanujemy Państwa potrzeby i życzenia. Jeśli jesteś nowym Pacjentem, zostaniesz ciepło przyjęty w naszej placówce. Czekamy na Państwa kontakt w przyszłości.

Zespół Implamed dr n.med Michała Popińskiego tworzą lekarze stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci z zakresu implantologii, protetyki stomatologicznej oraz ortodoncji. Tworząc zespół Implamed mogą podołać rozwiązaniu prawie każdego Państwa problemu związanego z rekonstrukcją i naprawą uśmiechu. Różnorodność rozwiązań we współczesnej stomatologii jest olbrzymia, wymaga wiedzy i doświadczenia wszystkich członków zespołu. Lekarze pracujący w Implamed stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i stażach w czołowych ośrodkach europejskich.

Dr Michał Popiński jest jednym z prekursorów zastosowania metody natychmiastowego obciążenia implantów w Polsce. Po wieloletnich doświadczeniach własnych, dzięki współpracy z wiodącymi ośrodkami we Włoszech, dr Michał Popiński stworzył autorską metodę stabilizacji oraz natychmiastowego obciążenia implantów w rehabilitacji braków zębowych, szczególnie w przypadku bezzębia całkowitego. Wykorzystując kilka różnych systemów implantologicznych natychmiastowego obciążenia zespół Implamed jest w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy w sposób najszybszy i bezpieczny dla Państwa.

System Implamed daje pacjentom komfort nieporównywalny z żadną z tradycyjnych technik implantacyjnych. Implamed jest najprostszą i najbardziej atraumatyczną metodą implantologiczną. W konwencjonalnycyh metodach niezbędne jest nacinanie błony śluzowej, odwarstwianie okostnej i wiercenie w kości wiertłami o coraz większej średnicy aż do uzyskania średnicy implantu. W technice Implamed nie trzeba rozcinać i rozwarstwiać, a przygotowanie łoża implantu ogranicza się do użycia jednego cienkiego wiertła, którym nawet nie musimy osiągnąć głębokości, na której chcemy umieścić implant, ponieważ nowoczesny implant jest samotnącą, samogwintującą śrubą, która oczekiwaną przez lekarza głębokość osiągnie za pomocą ruchów wkręcających kluczem.

Implamed przez cały czas śledzi rozwój najnowszych technologii w stomatologii zarówno w implantologii, stomatologii kosmetycznej oraz ortodoncji. Wdraża nowe metody i technologie (Compartis,Lumineers). Zespół dr Michała Popińskiego cały czas pracuje nad udoskonaleniem systemu implantologicznego Implamed.

Dzięki systemowi Implamed możliwe jest odzyskanie uśmiechu w jeden dzień. Pacjenci cierpiący z powodu dużych braków zębowych lub bezzębia całkowitego po zabiegu wprowadzenia implantów oraz po wykonaniu mostu w ciągu jednego dnia powracają do komfortu estetycznego i funkcjonalnego normalnego uzębienia. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik spawania wewnątrzustnego, zęby tymczasowe zakładamy na implanty i bezpośrednio po zabiegu uzyskujemy sprawność gryzienia taką, jak przy naturalnych zębach. Elektroimplantologia Implamed to rewolucyjna technika, dzięki której pacjent z brakami zębowymi zawsze opuszcza gabinet stomatologiczny ze stałym uzupełnieniem protetycznym.

W rekonstrukcji oraz tworzeniu nowego uśmiechu zespół Implamed stosuje symulacje komputerowe, które pozwolą Państwu wybrać najlepszą metodę leczniczą

Implamed kładzie duży nacisk na zagadnienia związane z kontrolą i przeciwdziałaniem zakażeniom w gabinecie stomatologicznym co w istotny sposób wpływa na jakość przeprowadzanych zabiegów oraz ograniczenie skutków niepożądanych w procesie leczenia stomatologicznego.

Chirurg Szczękowy Michał Popiński

Pochodzę z rodziny lekarskiej, moja mama jest chirurgiem szczękowo – twarzowym, ojciec chirurgiem ortopedą.

Od 1991 roku studiowałem na wydziale lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej, a na trzecim roku rozpocząłem studia na wydziale stomatologicznym tej uczelni. Po ukończeniu studiów w 1996 roku odbyłem roczny staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Po jego zakończeniu do 2005 roku pracowałem w Przychodni Lekarskiej 32 Bazy Lotnictwa Myśliwskiego w Łasku. Od 2005 roku do 2013 pracowałem
w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi.

Uzyskałem specjalizację z stomatologii ogólnej i z chirurgii szczękowo – twarzowej.Mój dorobek naukowy to dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych.Wszystko, co się wydarza, dzieje się zawsze z jakiegoś powodu, w moim przypadku na decyzję o wyborze kierunku studiów medycznych wpłynęły zdarzenia lekarskie rodziców
i świadomość, że w wymiarze zawodowym mogę realizować rodzinne tradycje i dokonania.

Skontaktuj się z nami telefonicznie (42) 611 20 50 PON – PT 9:00 – 18:00 lub wyślij wiadomość email: info@implamed.pl